امسال کسب و کار ساختمانی تان را آنلاین کنید!

لوگوی فکر ساخت

قبل از هر چیز به شما تبریک می گویم که برای موفقیت خود وقت می گذارید و در دوره رایگان «دیجیتال مارکتینگ در صنعت ساختمان» ثبت نام کردید. امیدوارم از ویدئوهای رایگان فکرساخت لذت برده باشید و به این نتیجه رسیده باشید که با استفاده از دیجیتال مارکتینگ می توانید فروش کالا یا خدمت ساختمانی خود را افزایش دهید.

یک واقعیت تلخ که باید بدانید!

کسب و کار شما رو به نابودی است! اگر در اینترنت حضور نداشته باشید. «بیل گیتس»

کرونا محیط کسب و کارها را به کلی تغییر داد؛ کسب و کارهای سنتی با افت شدید فروش مواجه شدند، برخلاف کسب و کارهای اینترنتی که فروش های چند برابری را تجربه کردند! در واقع کرونا باعث شد «اینترنتی شدن کسب و کارها» که قرار بود بتدریج و در طی چند سال اتفاق بیفتد، طی کمتر از چند ماه اتفاق بیفتد. آیا می دانید در این شرایط باید چکار کنید؟

 

در این شرایط بهترین راهکار چیست؟

همین امروز «کسب و کارتان را اینترنتی» کنید و در اینترنت حضور داشته باشید. بازاریابی اینترنتی دیگر برای کسب و کارها یک مزیت نیست بلکه یک ضرورت است! در شرایط فعلی برد با کسب و کارهایی است که زودتر خود را با نیاز مشتری تطبیق داده و در اینترنت حضور موثری دارند. بسیاری ار رقبای شما در اینترنت حضور دارند، قبل از اینکه خیلی دیر شود شما هم باید کسب و کارتان را اینترنتی کنید.

digital-marketing-building-industry

چطور کسب و کارمان را اینترنتی کنیم؟

سایت فکرساخت تنها ارائه دهنده آموزش های بازاریابی اینترنتی ویژه صنعت ساختمان در کشور است. با استفاده از این آموزش ها یاد می گیرید چطور در اینترنت کالا یا خدمت ساختمانی خود را بازاریابی کنید و فروش تان را افزایش دهید. این فیلم های آموزشی پس از چندین ماه مطالعه و تحقیق و بر اساس جدیدترین روش های بازاریابی در صنعت ساختمان تهیه شده اند.


مزایای فیلم های آموزشی فکرساخت

فرصت عالی برای خرید دوره های فکرساخت

شما با ثبت نام در دوره رایگان دیجیتال مارکتینگ در صنعت ساختمان، نشان داید که به رشد و پیشرفت کسب و کارتان علاقه دارید، ما هم می خواهیم به شما کمک کنیم تا حضوری قدرتمند در اینترنت داشته باشید و فروش تان را افزایش دهید. برای همین یک هدیه برای شما در نظر گرفته ایم. شما می توانید فیلم های آموزشی فکرساخت را با تخفیف فوق العاده 30 درصدی خریداری کنید. در هنگام خرید کد تخفیف gift را وارد کنید.

fekresakhtoff

این پیشنهاد فروش دیگر تکرار نخواهد شد! فقط 7 روز فرصت دارید.

در هنگام خرید، کد تخفیف gift را وارد کنید.


مهندس حمید اسدبیگی کیست؟


فکرساخت در رسانه ها

تخفیف 30 درصدی فکرساخت فقط 7 روز فرصت دارید!

در هنگام خرید، کد تخفیف gift را وارد کنید.

من نگران کیفیت این دوره ها هستم!

ما برای شما یک امکان ویژه‌ فراهم کرده‌ایم تا بتوانید با خیال راحت این دوره ها را تهیه کنید: اگر پس از مشاهده فیلم های آموزشی، متوجه شدید که این آموزش ها برایتان مفید نیست، این موضوع را به ما اطلاع می دهید و ما تضمین می کنیم بدون هیچگونه سوالی، 100 درصد مبلغ پرداختی را به شما برگردانیم. پس بدون هیچ گونه نگرانی این دوره ها را سفارش دهید. یا از این دوره ها لذت می برید و استفاده می کنید و یا در صورت عدم رضایت به ما اطلاع می دهید و کل مبلغ پرداختی خود را پس می گیرید.

تخفیف 30 درصدی فکرساخت: این فروش ویژه دیگر تکرار نخواهد شد!

در هنگام خرید کد تخفیف gift را وارد کنید.