[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”20px”][vc_column_text]

«چشم پوشی از بازاریابی اینترنتی مانند این است که کسب و کاری راه بیندازید، ولی به کسی نگویید!»

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”40px”][vc_column_text]– تولید کننده مصالح و تجهیزات ساختمانی هستید و می خواهید فروش تان را افزایش دهید؟

– خدمات فنی مهندسی ارائه می کنید و می خواهید پروژه های بیشتری را بگیرید؟

– خدمات ساختمانی مانند بازسازی ساختمان ارائه می کنید و می خواهید کارهای بیشتری بگیرید؟
[/vc_column_text][vc_empty_space height=”20px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column css=”.vc_custom_1601142554796{margin-top: 10px !important;margin-right: 10px !important;margin-bottom: 10px !important;margin-left: 10px !important;border-top-width: 10px !important;border-right-width: 10px !important;border-bottom-width: 10px !important;border-left-width: 10px !important;}”][vc_column_text css=”.vc_custom_1601299142350{padding-top: 15px !important;padding-right: 15px !important;padding-bottom: 15px !important;padding-left: 15px !important;background-color: #f4f4f4 !important;border-radius: 5px !important;}”]

اگر می خواهید فروش کالا یا خدمت ساختمانی خود را افزایش دهید، از دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی استفاده کنید!

[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_column_text]

در دوره آموزش رایگان دیجیتال مارکتینگ در صنعت ساختمان با این روش بازاریابی قدرتمند آشنا شده و می توانید از آن برای رشد و توسعه کسب و کارتان استفاده کنید.

[/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][vc_column_text]روش ثبت نام
برای ثبت نام در این دوره رایگان، ایمیل معتبر خود را در فرم زیر وارد کنید. بلافاصله بعد از ثبت نام، قسمت اول آموزش به ایمیل شما ارسال می شود.

 

The form you have selected does not exist.

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”30px”][/vc_column][/vc_row]